Interiéry - nabídka služeb:

Konzultace - barevné poradenství, stylové poradenství, tipy na dobré obchody.                                     Konzultace je jednorázová a trvá 1 - 2 hodiny.

Studie interiéru - návrh dispozice a stylu, půdorysné řešení, 3D řešení, vizualizace

Projekt interiéru - příprava na realizaci, technická dokumentace stavebních úprav, rozvodů, osvětlení, spolupráce se statikem, výkresy nábytku na míru, konkrétní vybavení, výběr dodavatelů, rozpočet.

Realizace - spolupráce s prověřenými firmami, zajištění návaznosti prací, autorský dozor.

Home Staging

Feng Shui rozbor  - spolupráce: Ing. arch. Milena Moudrá, Tel.: 736 764 682, moudra.fs@seznam.cz

Návrh interiéru ON-LINE - návrh dispozice a stylu, půdorysné řešení, 3D řešení, vizualizace, katalog vybavení. Podmínkou je dodání okótovaného plánku a fotografie řešeného interiéru. Komunikace probíhá e-mailem nebo telefonicky. Cena za návrh je zvýhodněná. 

 

Nový interiér:

Ideální je začít přemýšlet o zařízení interiéru již v průběhu projektování stavby nebo při hrubé stavbě. Tak se zajistí sladění pevných částí jako jsou podlahy, dveře, vývody osvětlení, rozvody pro kuchyň, příprava pro úložné prostory.

Ve fázi hrubé stavby jsou dispoziční změny finančně i časově nejvýhodnější.

Ze stylového a dispozičního návrhu budete mít představu o finálním vzhledu interiéru, získáte tzv. Manuál pro realizaci včetně vizualizací a můžete si zařizování rozvrhnout do fází podle finančních možností.

Pokud objednáte realizaci interiéru "NA KLÍČ", pak interiérový designér dozoruje veškeré práce, zajistí, aby realizace odpovídala návrhu, minimalizuje nesprávné řešení, šetří Váš čas a nervy.
 
Interiérové práce by měly začínat již v průběhu stavby, urychlí se celý proces a vy se budete moci dříve nastěhovat do hotového. 
 

 

Proměna interiéru:

Výměna celého nebo části vybavení interiéru, výměna podlah, koberců, změna barev, změna textilií, osvětlení, dekorací.

Interiérový designér respektuje přání klientů ponechat některé kusy nábytku a snaží se je zahrnout do konceptu, tak, aby s novým vybavením tvořily harmonický celek. Citlivá renovace staršího nábytku, zvlášť když má stylovou hodnotu, dodá interiéru originalitu a osobitost.

 

Home Staging:

Home Staging je úprava interiéru před prodejem bytu či domu, tak aby se stal pro potenciální kupce atraktivnější a tím lépe a za lepší cenu prodejný. Fotografie upraveného bytu Home Stagingem se vyjímají v záplavě fotografií nemovitostí na realitních serverech a dalších inzercích.
 
 

Feng Shui:

Je známo, že energie jsou v každém prostoru a ovlivňují nás neustále. Vhodným rozmístěním nábytku, použitými barvami, zrcadly, doplňky, lze pozitivně změnit energii Vašeho obydlí či kanceláře.

Feng Shui pomáhá nastolit rovnováhu energií, zlepšit životní situaci, zdraví, mezilidské vztahy atd.

 

Nebo máte jiný požadavek na interiérové služby? Napište nám!

 

Nabídka projektových služeb:

Architektonická studie

Projekt pro stavební povolení

Prováděcí projekt

Spolupráce s autorizovaným inženýrem, statikem a ostatními specialisty

Projednání záměru s úřady

Zajištění odborného dozoru

 

Hledáte architekta pro zpracování Vašeho projektu? Napište nám!

 
 

Kontakt

STUDIO MT - DESIGN

605 406 360


MT-DESIGN logo

návrhy a realizace interiérů

rekonstrukce

architektonické studie


 

 

jedinečná inspirace v bydlení