Ing. Marika Tafatová profil"Mou snahou je vytvořit prostor harmonický, šitý na míru klientovi, prostor, který obsahuje i něco navíc než jen splnění praktických funkcí, prostor s kvalitním základem, který tak rychle nepodléhá změnám trendů."                                                                                                                                              Ing. Marika Tafatová                                                                       Stavební inženýrka a diplomovaná designérka

Působím v Praze a Středních Čechách, delší vzdálenost po dohodě.

I speak English.

 

Výtvarné umění mě provází celým životem, od dětství ráda kreslím a maluji, prošla jsem mnoha kurzy, například kurz figurální kresby na Akademii výtvarných umění v Praze nebo Kurz olejomalby v ateliéru Praga Prima. Absolvovala jsem také kurzy počítačové grafiky na umělecké škole Václava Hollara. Stavební obor je rodinnou tradicí, takže pro mne byla samozřejmost studovat stavební školy - střední průmyslovou školu stavební v Praze v Dušní ulici a Stavební fakultu, modul architektura na ČVUT v Praze, během studia na vysoké škole jsem se zúčastnila studijní stáže na University of Strathclyde, Department of Architecture and Building Science v Glasgow, Skotsko, Velká Británie.  Po studiích a deseti letech ve stavebním oboru jsem poslechla své tvůrčí touhy a zapsala se na školu interiérového designu na Design Škole v Praze. Již během studia jsem cítila, že to byla správná volba.

Jsem vděčná za stavařský základ, který zúročím při práci s technickou dokumentací a při komunikaci se stavebními firmami. Interiérový design je mou srdeční záležitostí. Miluji, když se návrh zhmotňuje při realizaci, když vidím spokojenost mých klientů, kteří ocení mou práci nejen finančně.

Ještě během studia na Design škole jsem založila své Studio MT-DESIGN, pronajala si kancelář a začala s podnikáním.

Jsem ráda, že si lidé začínají zvykat na služby interiérových designérů a nebojí se je využívat. Zájemce o tyto služby má možnost vybrat si ze široké nabídky designérů podle stylu, financí i osobních sympatií. 

Každý si zaslouží pěkný životní prostor, protože nejenom pozitivně ovlivňuje naše fyzické zdraví ale i kultivuje naši duši. 

Nemyslím, že design interiéru musí být předražený, ale neměl by být ani nejlevnější...  Vsadila bych na kvalitu vybavení, které jsou pevně spojeny s konstrukcí ( podlahy, koupelna, kuchyň, vestavěný nábytek, dveře) a další vybavení jako jsou tapety, textil, dekorace, osvětlení volit střední cenovou úroveň, případně reprezentativní místnost vybavit exkluzivním kouskem a tím prostoru dodat "lesk".

V oboru interiérového designu, stejně jako ve stavebním oboru se neustále vzdělávám, sleduji trendy, navštěvuji veletrhy. Zajímá mě i působení energií v prostoru a proto se vzdělávám v oboru Feng Shui. Absolvovala jsem semináře u architekta Hozmana a architektky Moudré.

V sekci Fotogalerie naleznete reference projektů.

 

Jsem členkou CZECH DECO TEAMU

https://www.czechdecoteam.cz/

https://www.inspireli.com/cz/user/124388--ing_-marika-tafatova


 

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat.

 

 

Kontakt

STUDIO MT - DESIGN

605 406 360


MT-DESIGN logo

návrhy a realizace interiérů

rekonstrukce

architektonické studie


 

 

jedinečná inspirace v bydlení